Weź twarz w swoje ręce

Zdjęcie twarzy

TE LICZBY MAJĄ KLUCZOWY WPŁYW NA TWOJĄ TWARZ

Gęstość kolagenu w skórze spada średnio o 2% rocznie.
Z wiekiem najważniejsze komórki skóry – fibroblasty, odpowiedzialne za produkcję m.in. kolagenu, czyli białka, które odpowiada za elastyczność skóry, właściwy poziom jej nawilżenia oraz regenerację uszkodzonych komórek- stają się coraz mniej aktywne. W rezultacie skóra traci swoją elastyczność i gęstość. Regularnie wykonywana gimnastyka twarzy pobudza fibroblasty do pracy oraz zwiększa produkcję kolagenu.

15 minut dziennie wystarczy aby Twoja twarz odzyskała jędrność i młodzieńczy wygląd. Dla porównania- przed ekranem telefonu spędzamy codziennie średnio 6 godzin!

Tyle ćwiczeń, technik akupresury, automasaży poznasz po ukończeniu kursu face yogi. Wydaje się dużo?
Nie martw się. Razem ze mną dzięki regularnym spotkaniom opanujesz je wszystkie do perfekcji i będą dla Ciebie tak proste i naturalne jak mycie zębów!

CO TO JEST FACE YOGA?

Joga twarzy to zestaw ćwiczeń oraz automasaży, które wzmacniają, relaksują i poprawiają ukrwienie wszystkich partii twarzy. W efekcie mięśnie twarzy odzyskują swoją objętość i elastyczność, skóra nabiera witalności, staje się lepiej dotleniona i odżywiona, a my odzyskujemy młodzieńczy wygląd bez inwazji skalpela lub innych zabiegów „upiększających”.
Najczęściej wykonywane zabiegi medycyny estetycznej w Polsce to wypełnianie ust, plastyka powiek i wypełnianie zmarszczek. Czy wiesz, że te same efekty możesz osiągnąć zupełnie naturalnie ćwicząc regularnie mięśnie na twarzy?

Regularna praktyka face yogi:

  • redukuje już istniejące zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych
  • poprawia ogólną kondycję skóry, która staje się gładsza, bardziej sprężysta, lepiej ukrwiona.
  • poprawia owal twarzy
  • pomaga przy usuwaniu najczęściej spotykanych widocznych na twarzy następstw upływu czasu takich jak: drugi podbródek, opadające powieki, fałdy nosowo-wargowe, opadające policzki
  • zmniejsza opuchliznę pod oczami
  • przywraca naturalny uśmiech i nadaje twarzy radosny wygląd
  • redukuje napięcie i stres, które bardzo często widoczne są na naszej twarzy
Zdjęcie twarzy

Ćwiczenia twarzy nie wymagają żadnego specjalnego sprzętu, możesz je wykonywać dosłownie wszędzie!
Face yoga jest łatwa i dostępna dla każdego!

CZY FACE YOGA DZIAŁA?

Czy ćwiczenia mięśni twarzy naprawdę są skuteczne i rzeczywiście opóźniają proces starzenia się skóry? Odpowiedź brzmi – TAK! Mięśnie twarzy, tak samo jak pozostałe mięśnie naszego ciała – aby nie zaniknąć i móc spełniać swoje funkcje – potrzebują regularnych ćwiczeń. W innym wypadku mięśnie i skóra twarzy szybko stają się wiotkie, a proces starzenia postępuje znacznie szybciej.
Nikt jeszcze nie wynalazł sposobu na uniknięcie starzenia się – to naturalna część naszego życia – ale nauczę Cię ćwiczeń i automasaży, które sprawią, że Twoja twarz będzie wyglądała pięknie i młodo.

PRZED Zdjęcie twarzy przed
PO Zdjęcie twarzy po
PRZED Zdjęcie twarzy przed
PO Zdjęcie twarzy po
PRZED Zdjęcie twarzy przed
PO Zdjęcie twarzy po
PRZED Zdjęcie twarzy przed
PO Zdjęcie twarzy po
PRZED Zdjęcie twarzy przed
PO Zdjęcie twarzy po
PRZED Zdjęcie twarzy przed
PO Zdjęcie twarzy po
PRZED Zdjęcie twarzy przed
PO Zdjęcie twarzy po

O MNIE

Witaj!

Nazywam się Anna Furmaniuk
jestem certyfikowanym instruktorem Face Yogi według metody Face Yoga Method
ukończyłam liczne kursy z automasażu twarzy
jestem certyfikowanym Instruktorem Hatha Yogi

A ponadto jestem ogromną fanką wszystkiego, co naturalne. Uwielbiam odpoczywać i szukać inspiracji blisko natury, zdrowo gotować i się odżywiać, dbać w naturalny sposób o swoje ciało i.. swoją twarz. Zamiast wykonywać drogie zabiegi medycyny estetycznej postanowiłam wziąć twarz w swoje ręce. Joga twarzy stała się moją pasją i codziennym elementem pielęgnacji, a dzięki regularnym ćwiczeniom i automasażom wiem, że jestem w stanie zadbać o swoją twarz w całkowicie naturalny sposób.

CO MÓWIĄ O NAS NASI KLIENCI?

Ikona

Codzienna praktyka jogi twarzy stała się dla mnie tak naturalna jak mycie zębów! Uwielbiam!

Monika, 36 lat
Ikona

Każda kobieta, która chce zachować młody wygląd na długie lata, powinna włączyć do swojego planu treningowego gimnastykę twarzy.

Beata, 50 lat
Ikona

Dzięki jodze twarzy uwierzyłam, że z wiekiem wcale nie trzeba godzić się na zabiegi kosmetyczne, które w sposób inwazyjny „poprawiają” wygląd naszej twarzy. To poczucie, że wiele zależy ode mnie sprawiło, że odzyskałam pewność siebie.

Katarzyna, 45 lat
Ikona

Joga twarzy sprawiła, że zaczęłam pracować nad tymi częściami mojej twarzy, których nigdy nie lubiłam. Wcześniej wydawało mi się, że tak już musi być.. wcale nie! Skoro, jesteśmy w stanie- poprzez regularne ćwiczenia i zdrową dietę- zgubić np 50 kg, to tak samo jesteśmy w stanie poprawić wygląd naszej twarzy. Potrzebna jest tylko regularna praktyka!

Urszula, 57 lat
Ikona

Z własnej praktyki wiem, że face yoga to coś więcej niż tylko ćwiczenia. Dzięki regularnej praktyce zdałam sobie sprawę z wielu niekorzystnych nawyków, które wpływały na pojawianie się kolejnych zmarszczek na mojej twarzy, choćby spanie na tym samym boku, patrzenie na telefon trzymając opuszczoną głowę, niekontrolowane marszczenie czoła, gdy się nad czymś skupiam. Dzięki tej uważności kontroluję stare nawyki i uczę się nowych.

Magda, 38 lat